Partneři

 

Chlupáči v nouzi

Již několik let podporujeme občanské sdružení Chlupáči v nouzi, které pomáhá "chlupáčům", jež neměli v životě moc štěstí. Součástí naší podpory jsou nově i umisťovací výstavy koček, které bychom chtěli alespoň jedenkrát ročně pořádat v našich prostorách. Pokud byste chtěli rovněž pomoci, tak vítaná je určitě jakákoliv forma - od krmení, přes finanční podporu až po domov, který některé z koček můžete dát. 

www.utulek-kocky-chlupacivnouzi.cz/

 

Divadlo DISK

Přijďte se podívat do našeho spřáteleného divadla DISK a kavárny Diskafe. Čeká vás tam nejen některé z představení budoucí herecké generace, ale také příjemné posezení v divadelní kavárně :-)

https://www.divadlodisk.cz/

 

Miroslav Liederhaus

V restauraci i v kavárně můžete obdivovat práci našeho dvorního kováře, Mirka Liederhause. Pokud chcete svůj domov či provozovnu zkrášlit o nějaké umělecké dílo, tak neváhejte využít jeho nápadů a profesionální práce. 

https://www.liederhaus.cz/

 

Nadace Brücke/Most

Nadace, která v našich prostorách pořádá mezikulturní setkání a vzdělávací programy pro mladé studenty z Čech a Německa. Tímto nadaci děkujeme. Více informací o jejích aktivitách se dozvíte na webu: 

www.bruecke-most-stiftung.de/cz/index.php